Kontakt 

Phone: +48 660 119 284  

 E-mail: office@alpina.org.pl

Super User
Kategoria:

company _information.jpg

Nasze przedsiębiorstwo Usługi Transportowe Łukasz  Janeczko realizuje przewozy ładunków na rynku krajowym i międzynarodowym od 1989 roku. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę w sektorze transportu drogowego, co pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych klientów.

Zatrudniamy obecnie ponad sześćdziesięciu doświadczonych i wyszkolonych pracowników, charakteryzujących się profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściem do powierzonych im obowiązków, co ma znaczący wpływ na wysoką jakość wykonywanych zadań i błyskawiczne tempo realizacji zleceń.

Nasz nowoczesny tabor składa się z wysokiej klasy pojazdów, przystosowanych do transportu wszelkiego rodzaju ładunków. W celu podniesienia jakości usług i zachowania bezpieczeństwa powierzonych nam towarów, samochody utrzymujemy w pełnej gotowości do realizacji transportu oraz na bieżąco kontrolujemy ich sprawność techniczną w autoryzowanych serwisach.

Specjalizujemy się w zakresie transportu drogowego oraz świadczymy usługi spedycyjne na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Całodobowa obsługa działu spedycji pozwala na monitorowanie ładunku na każdym etapie procesu transportowego. Począwszy od załadunku, poprzez transport i rozładunek macie Państwo możliwość śledzenia swoich towarów i kontroli czasu ich dostarczenia.

Terminowość dostawy i bezpieczeństwo powierzonych nam towarów są zawsze naszym priorytetem, dlatego każde zlecenie realizujemy indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Dane firmy:
Alpina - Gabriela Janeczek,
ul. Wrocławskalska 43/1/
Nowa Sól, 67-100,
NIP: 9251726182,
REGON: 081034154.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!