Kontakt 

Phone: +48 660 119 284  

 E-mail: office@alpina.org.pl

Super User
Kategoria:

Firma WMW jest firmą rodzinną, która powstała w 1995 roku. Na początku działalności, nasze samochody można było zobaczyć na szlaku wiodącym na Bałkany oraz na ternie Polski. Dzięki ciągłemu rozwojowi przemierzyliśmy niemal całą Europę, dojeżdżając nawet do najbardziej nietypowych miejsc. Aktualnie samochody naszej floty przewożą ładunki do i z krajów Europy Zachodniej i wschodniej, przejeżdżając wiele milionów kilometrów rocznie.

Od samego początku stawiamy na dynamiczny i szybkim rozwój. Rok 2006 był kolejnym, który przyniósł pozytywne zmiany w naszej firmie. Powiększyliśmy tabor, rozwinęliśmy usługi magazynowania dla naszych klientów a także zmieniliśmy siedzibę, która obecnie znajduje się w nowoczesnym biurowcu w Rybarzowicach w województwie śląskim.

Nadal sukcesywnie powiększamy naszą flotę, rozwijamy nowe kierunki, a także poszerzamy nasze usługi o innowacyjne rozwiązania takie jak podwieszane wózki widłowe.

W naszych usługach stawiamy przede wszystkim na jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie klientów. Wszystkie przewożone przez nas ładunki są ubezpieczone na każde zdarzenie. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia obsługę klientów na najwyższym poziomie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom jakie niesie branża transportowa, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Dążymy do nawiązania długotrwałej współpracy oraz zapewnienia komfortu klienta.